Hakkımızda

hero-about-us

Hakkımızda2000 yılından 2011 yılıa kadar Medipol Vatan (Eski adıyla Şadiye Hatun Tıp Merkezi)nde Estetik Bölümünde faaliyette bulunduktan sonra, 2011 yılından itibaren kendi merkezimizde sizlere günümüz koşullarında sağlıklı ve bakımlı olabilmeniz için profesyonel uzman kadromuz, güler yüz ve samimiyetle hizmet vermekten onur duyuyoruz.

Felsefemiz

Her insan sağlığının bir bilançosunu yapmalı, bugüne dek bedeniyle kurduğu ilişkiyi gözden geçirmelidir.

Yaşadığımız çağda yorgunluk, stres, düzensiz ve sağlıksız beslenme, düzensiz uyku vb… bütün bu faktörler hem sağlığımız, hem görüntümüzü olumsuz etkiliyor. Ancak bu budurumun asıl üzücü yanı, bütün bu gerçekleri bildiğimiz halde nereden bu sorunlarımıza insan bedeniyle ve ruhuyla uyumlu doğru hizmeti alacağımızı bilemeyip ya da gereksiz paralar harcayıp bir sonuç alamıyoruz. Ya da tamamen reddedip boş veriyoruz.

Güzellik ve sağlık bir bütündür. Bunun için sizleri oluşmuş sonuçlarınızda, yaşam koşullarınızla uyumlu ve Allah’ın mükemmel yarattığı bedeninize bütün bu saydığımız faktörlerle oluşmuş olumsuz sonuçları günümüz koşullarında sağlıklı ve bakımlı olabilme bilinci kazandırmak için alanlarında uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Yaşamımıza kalite ve sağlık, görünümüzdeki güzelliğinize bakım ve ışıltı katmak için sizlerleyiz.