DİĞER HİZMETLERİMİZ

Este Minel ailesi olarak, siz değerli müşterilerimizin yapmış oldukları ziyaretler boyunca, kendinizi evinizdeymişsiniz gibi hissettirmekten mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimiz için özel olarak hizmetlerimiz, her biri kendi alanlarında uzman çalışanlarımız tarafından verilmektedir. Güzellik ve bakım merkezimize gelen tüm misafirlerimize, vermekte olduğumuz hizmetlerimiz ve kampanyalarımızı incelemelerini öneriyoruz. Sağlık, güzellik ve bakım kapsamı altında verdiğimiz alternatif hizmetlerimiz sayesinde daha doğal, daha sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Akupunktur

Akupunktur vücuda herhangi bir şey zerk edilmeden çok ince iğneleri batırmak suretiyle kendi kendini tedavi etme yöntemidir.


Devamını oku

Manuel Tedavi

Bel ve boyun rahatsızlıkları başta olmak üzere, kas iskelet sisteminizi ilgilendiren birçok hastalığınızı tedavi ettirebilirsiniz.


Devamını oku

Hacamat

Hacamat sayesinde vücudunuza direnç kazandırabilir, kan ve dokulardaki gaz ve toksinleriniz ile ödemlerinizden arınabilirsiniz.


Devamını oku

Masaj

Günün yorgunluğu, iş dünyasının stresi ve diğer tüm sorunlarınızı bir tarafa bırakıp, kendinize özel bir zaman ayırabilirsiniz.


Devamını oku

Refleksoloji

Refleksoloji, çoğunlukla ayak olmak üzere el ve kulaklara masaj ve baskı uygulanarak yapılan bir alternatif tedavi metodudur.


Devamını oku

El & Ayak Bakımları

Günlük yaşamda çeşitli nedenlerle yıpranan el ve ayaklarınıza hem estetik açıdan hem de sağlık açısından bakım yaptırabilirsiniz.


Devamını oku